Title
İçeriğe git
BoraX Bilgisayar
Çözümlerimiz
Geniş ürün ve hizmet yelpazemiz ile ihtiyacınız olan server, bilgisayar, notebook, bilgisayar parçaları, yazıcı ve sarf malzemelerini en uygun fiyatla ve kısa sürede içerisinde siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Ürünlerin seçimi esnasında müşterilerimize teknik bilgi ve deneyimlerimizi aktararak doğru ürüne en ekonomik şekilde ulaşmalarını sağlıyoruz.

Satışını yaptığımız tüm ürünler resmi distribütör garantilidir.

Sunduğumuz hizmetleri 4 ana grupta yapılandırarak hizmet kalitesini sizlere göstermektedir.

Araştırma
Bilişim sektörünü sürekli ve güncel takip ederek, müşterilerin ve sektörün istediği çözümleri uygun şekilde sunabilmek için sürekli araştırma ve test aşamalarındayız.

Planlama
Yeni keşfedilen çözümler uygulamaya geçmeden önce uygulama aşamaları önceden planlanarak tüm doneleri ile birlikte senaryo edilmekte ve uygulama planları çıkarılmaktadır.

Uygulama ve Test
Müşteri isteği doğrultusunda gerçekleştirilen uygulama ve çözümler plan/proje dahilinde gerçekleştirilmektedir.

Müşteri Görüşü
IT Bilişim uygulama ve test sonrası müşterimizin çözümleme ve uygulama hakkındaki görüşleri alınarak müşteri memnuniyet derecesi en üst düzeyde olacak şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.
Yazıcı ve sarf malzeme sektörünü takip ederek, yazıcı ve buna bağlı olan sarf malzemelerin tedariğinde dolum olmayan ve fabrikasyon üretim olan muadil toner satışı yapmaktayız. Sarf malzeme seçimi önemli bir konudur çünkü; yazıcı alımında daha doğrusu alımı planlanan/seçilecek yazıcının sarf malzeme fiyat ve baskı kalitesi göz önünde bulundurularak seçilmesi gerekmektedir. Bu konudaki tecrübelere dayanarak işletmenin fiyat/kalite olarak uygun yazıcı ve sarf malzeme üzerine de satış ve danışmanlık yapmaktayız.
Bu bakım hizmetini alan müşterilere, sözleşme kapsamındaki ürünler için, sözleşmede belirten aralıklarda genel bakım hizmeti verilir. Periyodik bakım sırasında cihazların kontrolleri yapılır, varsa arızalar giderilerek, fiziksel bağlantıları kontrol edilir. Bu sayede arızaya sebep olabilecek durumların önüne geçilmiş ve performansın korunarak iş devamlılığı sağlanmış olur.
İşletmelerin yapısına veya projesine göre network alt yapı taşları bilgisayar sistemleri kadar önemlidir. Yapılacak olan yatırım ve bununla bağlantılı olarak seçilecek ürünlerin tamamı işletmelerin sonraki zamanlarda IT projelerinde nasıl ilerleyeceğinin veya nereye kadar tekrar yatırım yapmadan genişleyebileceğinin belirlendiği ilk unsurdur.
Bir bütün olarak görülen network süreçlerinde, yapısal kablolama, merkeze omurga switchlerin konumlandırılması, katlara konulacak kablosuz erişim için (Wi-Fi) Access Point kurulumlar, güvenlik için firewall cihazı (UTM) gibi network çözümleri sunmaktayız.
Günümüz iş modellerinde, kurumsal firmaların büyük çoğunluğu, tüm kritik iş süreçlerini IT altyapıları üzerinde sürdürmektedir. Kurumların rekabette bir adım önde olması için şart koşullardan biri, sahip olunan bilginin kurum içi ve kurum dışı verimli paylaşımı, kullanılması ve saklanmasıdır.
Sunucu veya ağ (network) sistemlerinde oluşan problemler ya da bu sistemler için alınmak istenen teknik destek, internet üzerinden, uzaktan erişim (remote access) yoluyla sağlanır. Bunun için ücretli veya ücretsiz yazılımlar kullanılarak kullanıcı desteği sağlanmaktadır.
Amaç işletmenin arama motorlarında organik aramalarda bulunması ise, bilgi ve tecrübelerimize dayanarak SEO uyumlu web sitesi yapmaktayız.
Kullandığımız yazılım alt yapısı SEO kapsamına öncelik tanıdığı için, halen geliştirilmesi devam etmekle beraber CMS tabanlı (İçerik Yönetimi Sistemi) değildir.
Yapmış olduğumuz web site tasarımlarını üst düzey grafik merkezli değilde daha çok sunucuyu yormayan, arama motorlarını hedefleyen, hosting veya sunucu değişimlerinde rahatça yedeklenerek taşınması gibi unsurları göz önünde bulundururak web site tasarım çözümleri sunmaktayız.
İçeriğe dön