Title
İçeriğe git

Eset (NOD32) Antivirüs Kurumsal ve Bireysel Satış

1992 yılında kurulmuş olan ESET dünya genelinde bireysel ve kurumsal kullanıcılara hitap eden güvenlik ürünleri geliştiriyor. ESET NOD32 Antivirus proaktif zararlı yazılım tespitinde piyasa lideri olarak hak kazandığı “VB100 Ödülü” sayısı ile dünya rekorunu elinde bulunduruyor. ESET testin gerçekleştirilmeye başlandığı 1998 yılından bu yana hiçbir yaygın (in-the-wild) tehdidi kaçırmadı.

ESET NOD32 Antivirus
 
ESET Smart Security
 
ESET Endpoint Antivirus
 
ESET Endpoint Security

Online gizliliğiniz ve kimliğiniz koruma altında!
Günlük web kullanıcıları için 7/24 sağlam koruma
ESET Smart Security'nin yerine, yeni ve geliştirilmiş çözümümüz ESET Internet Security geldi! Hali hazırda bir ESET Smart Security kullanıcısıysanız koruma devam edecek ve lisans süreniz boyunca tüm güncellemeleri alacaksınız. Performans, teşhis ve kullanılabilirliğini en üst seviyeye çıkartan Eset Internet Security çok katmanlı ve kullanımı kolay çözümleriyle beğeninize sunuldu. Windows cihazınız için tam yönlü koruma Eset Internet Security ile elinizin altında. Tüm Eset ürünleri Windows 10 ile uyumludur. ESET'in ödüllü algılama teknolojisiyle güvenli çevrimiçi ortamı Eset Smart Security ile keşfedin. Dünya çapında 110 milyondan fazla kullanıcı tarafından virüsler, solucanlar ve casus yazılımlar da dahil olmak üzere her türlü tehdite karşı tam koruma sağlar.

Firmanıza Özel Antivirüs Çözümleri

Eset ürünlerinin ( Eset Endpoint Antivirüs, Eset Endpoint Security, Eset Endpoint Protection Standard, Eset Endpoint Protection Advanced, Eset Secure Business, Eset Secure Enterprise ) kurumsal satış ve destek hizmetlerini veren Borax Bilgisayar, tüm sorulara ve ihtiyaçlara cevap vererek, müşteri ihtiyacına göre doğru ürün konumlandırmayı kusursuz bir şekilde organize eder.
BoraX Bilgisayar antivirüs yazılımları tarafında tek çözüm olarak Eset ürünleriyle çalışmakta ve tüm müşterilerine Eset ürünlerini önermektedir.

Neden ESET Bireysel Antivirüs Çözümleri?

ESET bilgisayar güvenliğinizi ciddiye alır. ESET uzmanları, çevrimiçi kimliğinizi korumak amacı ile zararlı yazılımlar ve hedefli saldırılara dayanacak güçte tasarlanmış çözümler geliştiriyorlar. Her yönden gelebilecek zararlılarla savaşmak üzere tasarlanmış olan ESET Smart Security bireysel kullanımınız için gerekli olağan üstü etkili bir güvenlik çemberi oluşturur.
Eset Endpoint ile Öne Çıkanlar

Uç Nokta Koruması

ESET ThreatsSense ve bulut-tabanlı tarama teknolojisi ile uç noktalarınızı koruyun ve antispam çözümü ile istenmeyen e-postaları posta kutunuzdan uzak tutun. Aygıt kontrolü sayesinde yetkisiz USB ve CD'lerin firma bilgisayarlarına erişimini engelleyin.

Güncelleme Yönetimi

Tüm ESET ürünleri ağ trafik hızını, stabilitesini korumak ve operasyonlarınızın kesintisiz sürmesini sağlamak amacı ile çeşitli araçlar ve özelleştirme seçenekleri içerir.

Raporlama

Şirket dışında bile olsalar bilgi sistemleri uzmanlarının ağ güvenliğine göz kulak olmalarını sağlayın. Gelişmiş izleme ve raporlama araçları sayesinde her şeye hakim olun ve anında harekete geçin.

Çalışanlara Etkisi

Minimum kaynak kullanımı sayesinde bilgisayarlarınız daha uzun süre kesintisiz çalışsın. Slayt gösterisi ve sunumlarınız sırasında açılır pencereler gibi dikkat dağıtan güvenlik uyarılarını sınırlandırın.
İçeriğe dön