Yazıcı ve Sarf - BoraX Bilgisayar

İçeriğe git
Yazıcı ve Sarf Malzemeleri Satışı
Yazıcı Satışı
Mono (renkli veya sadece siyah baskı yapabilen) ve çok fonksiyonlu yazıcı satışı yapmaktayız. Yazıcı seçimleri genelde firmaya uygun olan yazıcı modeline göre muadil sarf malzemenin fiyat unsuruda göz önünde bulundururak seçimlerinizde yardımcı olmaktayız. Müşterimiz olsanız da olmasanız da bizi arayabilir, amacınız ile ilgili fikir alabilirsiniz.

Muadil Sarf Malzeme Satışı
Hp, Canon, Samsung, Xerox, Brother, Oki, Epson marka yazıcıların muadil yani ithal toner, kartuş ve dram ünitesi satışı yapmaktayız.
Sarf malzeme seçimi önemli bir konudur cihazların kullanım ömrünü etkileyen unsurların en başında gelmektedir. Yanlış sarf malzeme tercihi cihazlarınızın hem ömrünün kısalmasına hemde cihazların tam performansda çalışmasını engellemektedir, biz BoraX Bilgisayar olarak müşterilerimiz için kaliteli muadil toner ve kartuş satış hizmeti yapmaktayız, ürünlerimiz dolum değil muadil tonerin fabrikasyon halidir.

BoraX Bilgisayar olarak tüm muadil sarf tedariklerimizde ürünler distribütör garantisi altında birebir değişim altına almaktayız.
Yazıcıların en önemli ürünü sarf malzemesi ihtiyaçlarına, kaliteli ve uygun fiyatla sahip olmak için lütfen bizimle iletişime geçin.
BoraX Bilgisayar Copyright © ™ ® 2018 Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım: BoraX Bilgisayar
DMCA compliant image
İçeriğe dön